Autorskie terapie wieloskładnikowe

Polecane zabiegi

Cena


Mezoterapia igłowa NOWOŚĆ:

Procedura śródskórnej iniekcji preparatu z koktajlem substancji ze składnikami nawilżającymi, regeneracyjnymi, pobudzającymi produkcję kolagenu i elastyny. Dzięki iniekcji maksymalnie zwiększamy dostępność składników aktywnych co przekłada się na wzrost napięcia i zagęszczenia skóry, nawilżenie, redukcję zmarszczek i blizn, rewitalizację.

Cena uwzględnia indywidualne procedury
Okolica oczu 300 - 350 PLN
Twarz 550 - 650 PLN
Twarz, szyja 600 - 700 PLN
Twarz, szyja, dekolt 700 - 800 PLN
Ciało wybrana partia 800 - 1500 PLN


Sorbet antyoksydacji:

Zwiększenie efektywności zabiegów inwazyjnych poprzez dostarczenie w głąb skóry substancji niezbędnych do prawidłowych procesów odbudowy i różnicowania tkanek. Zapobieganie nadkażeniom bakteryjnym po zabiegach, działanie wspomagające w terapiach rozjaśniających przebarwienia, wspomagająco w terapiach skór z trądzikiem różowatym. Zabieg dotlenia, poprawia koloryt, nadaje skórze aksamitną miękkość i promienny wygląd. Bogaty kompleks składników Ksantohumol, dysmutaza ponadtlenkowa, 3-0 etylowy kwas askorbinowy, koenzym Q10, niacynamid, jony srebra, glikonolakton, kwas azelainowy, kwas traneksamowy.

od 350 PLN


SuperFacial:

Zabieg dedykowany dla każdej cery. Delikatnie złuszczające naskórek enzymy owocowe odsłaniają świeżą, promienną skórę, która natychmiast zostaje odżywiona składnikami aktywnymi dostosowanymi do jej potrzeb.

od 250 PLN


Hydrating skin:

Zabieg dedykowany dla każdego. Intensywnie nawilżające składniki na długo zapobiegają ucieczce wody z naskórka, sprawiając, że skóra staje się bardziej napięta i gładka.

od 250 PLN


Glowing skin:

Zabieg zbudowany na delikatnie złuszczających enzymach oraz aktywnej witaminie C. Dodaje blasku skórze szarej i ziemistej. Cera wygląda na wypoczętą i świeżą, jest jedwabiście gładka i rozluźniona.

od 250 PLN


Factor G:

Bioinżynieria tkankowa. Terapia łączona, polega na zastosowaniu preparatu z czynnikami wzrostu na wcześniej uszkodzoną tkankę lub inicjowanie tego uszkodzenia podczas zabiegu specjalistycznego (np.peeling medyczny, mezoterapia), rozpoczynając w ten sposób intensywny proces regeneracji lub stymulacji. Pod wpływem zastosowania czynników wzrostu skóra zaczyna wykształcać nie tylko nowe włókna kolagenowe, ale też całą macierz tkankową, łącznie z gaszeniem stanu zapalnego.

350-450 PLN


Acnepeel:

Intensywna mieszanka kwasów, która skutecznie eliminuje niedoskonałości poprawiając teksturę skóry. Działa bezpośrednio na przyczynę powstawania trądziku i nie dopuszcza do powstawania kolejnych zmian.

od 280 PLN


AgePeel :

Intensywna mieszanka kwasów, stymuluje skórę by opóźnić objawy starzenia.

od 300 PLN


BrightPeel:

Mieszanka kwasów. Rozjaśnia, wygładza, niweluje przebarwienia i nierównomierny koloryt skóry.

od 300 PLN


RosaceaPeel:

Mieszanka kwasów dla skór wrażliwych z rumieniem i trądzikiem różowatym. Peeling działa przeciwzapalnie przyczyniając się do redukcji wrażliwości, rumienia czy wyprysków.

od 280 PLN


Eyepeel:

Połączenie peelingu kwasowego dostosowanego do delikatnej skóry okolic oczu oraz odżywczej maski napinającej.

od 230 PLN