Każda terapia rozpoczyna się od konsultacji kosmetologicznej. Jeśli występuje u Ciebie trądzik, rumień, wrażliwość, suchość skóry czy przebarwienia rozpoczynamy terapię od konsultacji premium 400 PLN.
Jeśli chcesz rozpocząć terapię przeciwzmarszczkowa wówczas pierwsza wizyta rozpoczyna się od konsultacji z wizualną analizą skóry 250 PLN.

Polecane zabiegi

Cena


Mezoterapia igłowa / stymulatory tkankowe:

Procedura śródskórnej iniekcji preparatu z koktajlem substancji ze składnikami nawilżającymi, regeneracyjnymi, pobudzającymi produkcję kolagenu i elastyny. Dzięki iniekcji maksymalnie zwiększamy dostępność składników aktywnych co przekłada się na wzrost napięcia i zagęszczenia skóry, nawilżenie, redukcję zmarszczek i blizn, rewitalizację.

Cena uwzględnia indywidualne procedury
Okolica oczu 450 - 600 PLN
Twarz 550 - 850 PLN
Twarz, szyja 600 - 900 PLN
Twarz, szyja, dekolt 800 - 1200 PLN
Ciało wybrana partia: cena ustalana indywidualnie


Sorbet antyoksydacji:

Zwiększenie efektywności zabiegów inwazyjnych poprzez dostarczenie w głąb skóry substancji niezbędnych do prawidłowych procesów odbudowy i różnicowania tkanek. Zapobieganie nadkażeniom bakteryjnym po zabiegach, działanie wspomagające w terapiach rozjaśniających przebarwienia, wspomagająco w terapiach skór z trądzikiem różowatym. Zabieg dotlenia, poprawia koloryt, nadaje skórze aksamitną miękkość i promienny wygląd. Bogaty kompleks składników: laktoferyna, dysmutaza ponadtlenkowa, 3-0 etylowy kwas askorbinowy, koenzym Q10, niacynamid, jony srebra, glikonolakton, kwas azelainowy, kwas traneksamowy.

400 - 500 PLN


XN Trichotherapy - Skóra głowy. NOWOŚĆ :

Terapia wzmacniająca, zapewniająca prawidłowe funkcjonowanie skóry głowy i mieszków włosowych. Łagodzi i niweluje objawy problemów trychologicznych na podłożu procesów związanych ze stanem zapalnym. TRICHO-XN COMPLEX AMPOULE oparta o kompleks Ksantohumolu i synergistycznie działające substancje regulatorowe – koenzym Q10 i witaminę D3. ACTIVATOR zawiera witaminę D3, która reguluje proliferację i różnicowanie komórek oraz cykl wzrostu włosa. Formulacja wzbogacona o nano miedź i nano srebro, które wykazują właściwości przeciwdrobnoustrojowe i antybakteryjne w stosunku do bakterii tlenowych oraz Candida Albicans – odpowiedzialne za zakażenia grzybicze.

400 PLN


Lift up skin:

Zabieg dedykowany dla każdego. Intensywnie nawilżające składniki na długo zapobiegają ucieczce wody z naskórka, sprawiając, że skóra staje się bardziej napięta i gładka.

twarz, szyja, dekolt 400 PLN


Glowing skin:

Zabieg zbudowany na delikatnie złuszczających enzymach oraz aktywnej witaminie C. Dodaje blasku skórze szarej i ziemistej. Cera wygląda na wypoczętą i świeżą, jest jedwabiście gładka i rozluźniona.

od 450 PLN


Factor G:

Bioinżynieria tkankowa. Terapia łączona, polega na zastosowaniu preparatu z czynnikami wzrostu na wcześniej uszkodzoną tkankę lub inicjowanie tego uszkodzenia podczas zabiegu specjalistycznego (mezoterapia), rozpoczynając w ten sposób intensywny proces regeneracji lub stymulacji. Pod wpływem zastosowania czynników wzrostu skóra zaczyna wykształcać nie tylko nowe włókna kolagenowe, ale też całą macierz tkankową, łącznie z gaszeniem stanu zapalnego.

od 800 PLN


Acnepeel:

Autorski, wieloetapowy zabieg z intensywną mieszanka kwasów, która skutecznie eliminuje niedoskonałości poprawiając teksturę skóry. Działa przeciwzapalnie redukując zaskórniki i stany zalane. Do zabiegu może zostać użyta lampa LED +50 PLN.

od 400 PLN


AgePeel :

Intensywna mieszanka kwasów, stymuluje skórę by opóźnić objawy starzenia.

od 400 PLN


BrightPeel:

Mieszanka kwasów. Rozjaśnia, wygładza, niweluje przebarwienia i nierównomierny koloryt skóry.

od 400 PLN


RosaceaPeel:

Mieszanka kwasów dla skór wrażliwych z rumieniem i trądzikiem różowatym. Peeling działa przeciwzapalnie przyczyniając się do redukcji wrażliwości, rumienia czy wyprysków.

od 400 PLN


Eyepeel:

Połączenie peelingu kwasowego dostosowanego do delikatnej skóry okolic oczu oraz odżywczej maski napinającej.

od 250 PLN