dermapen sesja na www 1

Blizny / rozstępy

Polecane zabiegi

Cena


Mezoterapia mikroigłowa DERMAPEN™4 NOWOŚĆ:

DERMAPEN™4 gładko przesuwa się po skórze generując do 1920 nakłuć na sekundę. Podczas zabiegu uruchamiane są naturalne procesy autoregeneracji, wspomagane substancjami aktywnymi, na skutek czego stymulowana zostaje produkcja kolagenu, elastyny oraz kwasu hialuronowego, blizny i rozstępy wypłycają się po serii zabiegów. Zabieg dobiera się indywidualnie do każdego pacjenta, uwzględniając jego potrzeby, oczekiwania i kondycję skóry. Zabieg Dermapen 4 nie wymaga okresu rekonwalescencji. Skóra w okolicach zabiegowych może być jednak zaczerwieniona do 24 godzin po wizycie. Po 2-3 dniach może pojawić się na skórze efekt delikatnego złuszczenia. Większość osób jest w stanie wrócić do normalnych codziennych czynności bezpośrednio po zabiegu.

Cena uwzględnia indywidualne procedury
1 obszar, twarz / szyja / dekolt / 600 PLN
2 obszary 800 PLN
3 obszary 1000 PLN
Ciało wybrany obszar 800 - 1500 PLN


Mezoterapia igłowa:

Procedura śródskórnej iniekcji preparatu z koktajlem substancji ze składnikami nawilżającymi, regeneracyjnymi, pobudzającymi produkcję kolagenu i elastyny. Dzięki iniekcji maksymalnie zwiększamy dostępność składników aktywnych co przekłada się na wzrost napięcia i zagęszczenia skóry, nawilżenie, redukcję zmarszczek i blizn, rewitalizację.

400 - 800 PLN


Biorewitalizacja:

Połączenie kwasu TCA z nadtlenkiem wodoru. Zabieg ten daje wyjątkowy efekt rewitalizacji skóry, stymuluje produkcję kolagenu i elastyny, skóra staje się odczuwalnie napięta, pory zmniejszone, blizny spłycone. Dodatek kwasu kojowego redukuje przebarwienia.

od 350 PLN


Yellow peel:

Retinol + witamina C w ekspresowej procedurze przeciwzmarszczkowej. Redukcja stanów zapalnych, poprawa napięcia skóry, wyrównanie tekstury i rozjaśnienie cery, czas złuszczania 5-10 dni.

od 330 PLN


Pixel peel:

Połączenie kwasu TCA z DERMAPEN™4. Mikro igły poprzez nakłucia prowokują stan zapalny co przyczynia się do odnowy naskórka, TCA rewitalizuje skórę, podnosi owal, spłyca zmarszczki i blizny. Czas gojenia około 7 dni.

1 obszar 1000 PLN


Mikrodermabrazja:

Mechaniczne złuszczanie naskórka za pomocą głowicy diamentowej.

od 70 PLN