dermapen sesja na www 1

Blizny / rozstępy. Efektywna terapia zaczyna się od płatnej konsultacji kosmetologicznej z wizualną analizą skóry.

Polecane zabiegi

Cena


Mezoterapia mikroigłowa DERMAPEN™4:

Podczas zabiegu uruchamiane są naturalne procesy autoregeneracji, wspomagane substancjami aktywnymi, na skutek czego stymulowana zostaje produkcja kolagenu, elastyny oraz kwasu hialuronowego, blizny i rozstępy wypłycają się po serii zabiegów.

Cena uwzględnia indywidualne procedury
1 obszar, twarz / szyja / dekolt / 800 PLN
2 obszary 950 PLN
3 obszary 1150 PLN
Ciało wybrany obszar: cena ustalana indywidualnie


Bio Peeling:

Dedykowany jest dla wszystkich rodzajów cer z objawami starzenia, bliznami, nierówną strukturą, rozstępami, bruzdami, brakiem gęstości skóry, utraty owalu twarzy jak również dla pań w ciąży, karmiących czy osób które nie mogą stosować peelingów chemicznych.  Zabieg polega na intensywnym masażu skóry specjalnie opracowaną naprawczą recepturą ziołowo - algową aktywowaną płynem z naturalnych wyciągów roślinnych. W trakcie procedury stymulowane są głębokie partie skóry do wzmożonej regeneracji oraz przebudowy uszkodzonej skóry. Już po jednej procedurze uzyskujemy efekt pojędrnienia, odświeżania, wygładzenia tekstury. Czas rekonwalescencji około 3 dni.

400 - 800 PLN


Biorewitalizacja:

Połączenie kwasu TCA z nadtlenkiem wodoru. Zabieg ten daje wyjątkowy efekt rewitalizacji skóry, stymuluje produkcję kolagenu i elastyny, skóra staje się odczuwalnie napięta, pory zmniejszone, blizny spłycone. Dodatek kwasu kojowego redukuje przebarwienia.

1ml 400 PLN / 2ml 500 PLN


Yellow peel:

Retinol + witamina C w ekspresowej procedurze przeciwzmarszczkowej. Redukcja stanów zapalnych, poprawa napięcia skóry, wyrównanie tekstury i rozjaśnienie cery, czas złuszczania 5-10 dni.

od 400 PLN


Pixel peel:

Połączenie kwasu TCA z DERMAPEN™4. Mikro igły poprzez nakłucia prowokują stan zapalny co przyczynia się do odnowy naskórka, TCA rewitalizuje skórę, podnosi owal, spłyca zmarszczki i blizny. Czas gojenia około 7 dni.

1 obszar 1200 PLN


Mezoterapia mikroigłowa + Egzosomy:

Przełomowa kuracja regeneracyjna i anti-aging. Egzosomy to nanopęcherzyki wytwarzane przez komórki macierzyste. Biorą one udział w komunikacji międzykomórkowej, a dzięki swoim mikroskopijnym rozmiarom przenikają przez struktury skóry i działają dokładnie tam, gdzie jest to potrzebne. Swoje zastosowanie w medycynie estetycznej i kosmetologii zawdzięczają silnej zdolności do regeneracji skóry, a także właściwościom przeciwzapalnym i immunomodulacyjnym. Zabiegi z egzosomami wykazują niezwykłą skuteczność w odmładzaniu skóry i redukcji oznak starzenia takich jak zmarszczki, przebarwienia, rewelacyjnie poprawiają koloryt cery, nawilżają i silnie regenerują, likwidują blizny potrądzikowe. Pierwsze efekty mogą być widoczne od razu po zabiegu, a pełne działanie pojawia się w ciągu kilku tygodni, ze względu na inicjowany proces silnej przebudowy i regeneracji skóry.

1 obszar 1700 PLN