Cienie pod oczami / opuchnięcia oczu. Efektywna terapia zaczyna się od płatnej konsultacji kosmetologicznej z wizualną analizą skóry.

Polecane zabiegi

Cena


Mezoterapia igłowa:

Procedura śródskórnej iniekcji preparatu z koktajlem substancji ze składnikami nawilżającymi, regeneracyjnymi, pobudzającymi produkcję kolagenu i elastyny. Dzięki iniekcji maksymalnie zwiększamy dostępność składników aktywnych co przekłada się na wzrost napięcia i zagęszczenia skóry, nawilżenie, redukcję zmarszczek i blizn, rewitalizację.

Cena uwzględnia indywidualne procedury
Okolica oczu 400 - 600 PLN


Mezoterapia mikroigłowa DERMAPEN™4:

Procedura nakłuwania wywołuje stan zapalny, podczas którego uruchamiane są naturalne procesy odbudowy, wspomagane wstrzykiwanymi w skórę substancjami aktywnymi. Zabieg pobudza produkcję czynników wzrostu w skórze i zapoczątkowuje proces gojenia w wyniku tego dochodzi do pogrubienia naskórka okolicy oczu, wzrostu napięcia, redukcji zmarszczek mimicznych.

800 PLN


Stymulatory tkankowe:

Stymulatory tkankowe to zabieg stymulujący fibroblasty do produkcji włókien kolagenu i elastyny, które nadają skórze jędrność i elastyczność.Spłyca dolinę łez, aktywizuje syntezę kolagenu i uzupełnia kwas hialuronowy w tkankach. Idealnie sprawdza się do niwelowania wiotkości, drobnych zmarszczek, doliny łez oraz cieni pod oczami.

od 600 PLN


Liftingujący masaż + taping estetyczny:

Intensywnie liftingująco-modelujący masaż twarzy, szyi i dekoltu zakończony plastrowaniem dynamicznym. Umiejętnie przyklejone taśmy delikatnie naciągają zwiększając przestrzeń pomiędzy skóra właściwą, a błoną osłaniającą mięśnie. Dzięki temu poprawiają krążenie i umożliwiają większy przepływ limfy, przez to wspomagają w redukcji obrzęków. Przyklejanie taśmy wzdłuż mięśni twarzy zapobiega migracji tkanek i wiotczeniu skóry.

od 280 PLN


Eyepeel:

Połączenie peelingu kwasowego dostosowanego do delikatnej skóry okolic oczu, drenującego masażu oraz odżywczej maski napinającej.

od 230 PLN


Biostymulacja:

Rewitalizująca procedura połączenia kwasu TCA z wodą utlenioną i kwasem kojowym. Innowacyjne połączenie składników „wypycha” zmarszczki, dając wrażenie wypełnienia tej okolicy, dodatkowo rozjaśnia przebarwienia.

1ml 400 PLN