dermapen sesja na www 1

Zmarszczki

Polecane zabiegi

Cena


Mezoterapia mikroigłowa DERMAPEN™4 NOWOŚĆ:

DERMAPEN™4 gładko przesuwa się po skórze generując do 1920 nakłuć na sekundę. Podczas zabiegu uruchamiane są naturalne procesy odbudowy, wspomagane wstrzykiwanymi w skórę substancjami aktywnymi. W trakcie tej procedury penetrowana jest skóra na określoną głębokość według wskazań, na skutek czego stymulowana zostaje produkcja kolagenu, elastyny oraz kwasu hialuronowego, ujścia gruczołów łojowych zwężają się a blizny i zmarszczki wypłycają. Zabieg dobiera się indywidualnie do każdego pacjenta, uwzględniając jego potrzeby, oczekiwania i kondycję skóry. Zabieg Dermapen 4 nie wymaga okresu rekonwalescencji. Skóra w okolicach zabiegowych może być jednak zaczerwieniona do 24 godzin po wizycie. Po 2-3 dniach może pojawić się na skórze efekt delikatnego złuszczenia. Większość osób jest w stanie wrócić do normalnych codziennych czynności bezpośrednio po zabiegu.

Cena uwzględnia indywidualne procedury
1 obszar, twarz / szyja / dekolt / 600 PLN
2 okolice 800 PLN
3 okolice 1000 PLN


AgePeel:

Autorska intensywna mieszanka kwasów, stymuluje skórę by opóźnić objawy starzenia.

od 300 PLN


Yellow peel:

Retinol + witamina C w ekspresowej procedurze przeciwzmarszczkowej. Redukcja stanów zapalnych, poprawa napięcia skóry, wyrównanie tekstury i rozjaśnienie cery. Czas złuszczania 5-10 dni

od 330 PLN


Ferulac classic:

Wieloskładnikowa formuła, wpływa na skórę odmładzająco, antyoksydacyjnie, depigmentująco, ujędrniająco, złuszczająco, odświeżająco. Pobudza procesy regeneracyjne w głębokich warstwach skóry. Zabieg wykańczamy użyciem preparatu z retinolem, który dodatkowo wzmacnia działanie przeciwzmarszczkowe i rozjaśniające. Czas złuszczania około 5 dni.

300 PLN


Mezoterapia igłowa:

Procedura śródskórnej iniekcji preparatu z koktajlem substancji ze składnikami nawilżającymi, regeneracyjnymi, pobudzającymi produkcję kolagenu i elastyny. Dzięki iniekcji maksymalnie zwiększamy dostępność składników aktywnych co przekłada się na wzrost napięcia i zagęszczenia skóry, nawilżenie, redukcję zmarszczek i blizn, rewitalizację.

400 - 800 PLN


Pixel peel:

Połączenie kwasu TCA z DERMAPEN™4. Mikro igły poprzez nakłucia prowokują stan zapalny co przyczynia się do odnowy naskórka, TCA rewitalizuje skórę, podnosi owal, spłyca zmarszczki i blizny. Czas gojenia około 7 dni.

1 okolica 1000 PLN


Liftingujący masaż + taping estetyczny:

Intensywnie liftingująco-modelujący masaż twarzy, szyi i dekoltu zakończony plastrowaniem dynamicznym. Umiejętnie przyklejone taśmy delikatnie naciągają zwiększając przestrzeń pomiędzy skóra właściwą, a błoną osłaniającą mięśnie. Dzięki temu poprawiają krążenie i możliwiają większy przepływ limfy, przez to wspomagają w redukcji obrzęków. Przyklejanie taśmy wzdłuż mięśni twarzy zapobiega migracji tkanek i wiotczeniu skóry.

od 180 PLN


Sucses Peel System:

Nanotechnologiczny, nowoczesny, wieloskładnikowy peeling, który jest połączeniem składników aktywnych, takich jak: kwas bursztynowy, azelainowy, traneksamowy, pirogronowy oraz mlekowy, które pobudzają metabolizm, stymulują oddychanie komórkowe, działają energetyzująco, a ponadto posiadają właściwości regenerujące i przeciwutleniające. Peeling bursztynowy jest odpowiedni dla każdego rodzaju skóry, w tym skóry wrażliwej i dojrzałej. Zapewnia szybki i zauważalny efekt odbudowy, bez negatywnego wpływu na zdrowy naskórek.

od 250 PLN


Aquapure:

Zabieg maszynowy polegający na usuwaniu martwych komórek naskórka oraz zanieczyszczeń z powierzchni skóry z równoczesną aplikacją specjalistycznych substancji aktywnych o działaniu: oczyszczającym, seboregulującym, nawilżającym i odmładzającym. Dodatkowo trzy głowice wspomagają transport substancji za pomocą elektroporacji i mikroprądów, które dodatkowo odżywiają, liftingują. Głowica ciepło/zimno sprzyja regeneracji.

od 300 PLN