dermapen sesja na www 1

Zmarszczki. Efektywna terapia zaczyna się od płatnej konsultacji kosmetologicznej z wizualną analizą skóry.

Polecane zabiegi

Cena


Mezoterapia mikroigłowa DERMAPEN™4 :

Podczas zabiegu uruchamiane są naturalne procesy odbudowy, wspomagane wstrzykiwanymi w skórę substancjami aktywnymi. W trakcie tej procedury penetrowana jest skóra na określoną głębokość według wskazań, na skutek czego stymulowana zostaje produkcja kolagenu, elastyny oraz kwasu hialuronowego, ujścia gruczołów łojowych zwężają się, wyrównuje się koloryt i tekstura skóry a blizny i zmarszczki wypłycają. Zabieg dobiera się indywidualnie do każdego pacjenta, uwzględniając jego potrzeby, oczekiwania i kondycję skóry.

Cena uwzględnia indywidualne procedury
1 obszar, twarz / szyja / dekolt / 800 PLN
2 okolice 1000 PLN
3 okolice 1200 PLN


AgePeel:

Autorska intensywna mieszanka kwasów, stymuluje skórę by opóźnić objawy starzenia.

od 400 PLN


Yellow peel:

Retinol + witamina C w ekspresowej procedurze przeciwzmarszczkowej. Redukcja stanów zapalnych, poprawa napięcia skóry, wyrównanie tekstury i rozjaśnienie cery. Czas złuszczania 5-10 dni

od 400 PLN


Ferulac classic:

Wieloskładnikowa formuła, wpływa na skórę odmładzająco, antyoksydacyjnie, depigmentująco, ujędrniająco, złuszczająco, odświeżająco. Pobudza procesy regeneracyjne w głębokich warstwach skóry. Zabieg wykańczamy użyciem preparatu z retinolem, który dodatkowo wzmacnia działanie przeciwzmarszczkowe i rozjaśniające. Czas złuszczania około 5 dni.

400 PLN


Mezoterapia igłowa:

Procedura śródskórnej iniekcji preparatu z koktajlem substancji ze składnikami nawilżającymi, regeneracyjnymi, pobudzającymi produkcję kolagenu i elastyny. Dzięki iniekcji maksymalnie zwiększamy dostępność składników aktywnych co przekłada się na wzrost napięcia i zagęszczenia skóry, nawilżenie, redukcję zmarszczek i blizn, rewitalizację.

400 - 800 PLN


Pixel peel:

Połączenie kwasu TCA z DERMAPEN™4. Mikro igły poprzez nakłucia prowokują stan zapalny co przyczynia się do odnowy naskórka, TCA rewitalizuje skórę, podnosi owal, spłyca zmarszczki i blizny. Czas gojenia około 7 dni.

1 okolica 1000 PLN


Stymulatory tkankowe:

Zaawansowane preparaty biostymulujące, które zawierają składniki aktywne takie jak kwas hialuronowy, aminokwasy, peptydy, polinukleotydy, witaminy i minerały. Ich głównym zadaniem jest stymulacja naturalnych procesów regeneracyjnych skóry, w tym produkcji kolagenu i elastyny, które są kluczowe dla zachowania młodzieńczego wyglądu. Preparaty te pobudzają fibroblasty do produkcji kolagenu i elastyny, co przyczynia się do odbudowy struktury skóry i poprawy jej gęstości. Dzięki zawartości witamin i minerałów, stymulatory tkankowe poprawiają metabolizm komórkowy i przyspieszają procesy odnowy skóry. Skóra staje się bardziej wygładzona, a drobne zmarszczki i linie są zredukowane. Dodatkowym atutem jest uniesienie owalu, bez zmian rysów twarzy i przerysowania.

Zabieg twarz 800 - 1400 PLN


Fototerapia LED:

Tryb integracji różnych długości fal, pozwala na efektywne wykorzystanie fototerapii umożliwiając podczas jednej sesji zabiegowej naświetlanie skóry w jednym czasie 3 długościami promieniowania BLUE+RED+NIR. Pod wpływem działania światła LED komórki fibroblastów zwiększą produkcję kolagenu i elastyny w tkance łącznej, aby poprawić wygląd drobnych linii i zmarszczek oraz przyspieszyć gojenie się skóry po zabiegach Anti-Aging, jednocześnie wspierając działanie ujędrniające pozostałych procedur z zakresu kosmetologii estetycznej. Najlepsze rezultaty potwierdzone badaniami klinicznymi uzyskamy wykonując serię minimum 8 zabiegów 1-2 razy w tygodniu.

200 PLN / seria 8 zabiegów 1200 PLN


Bio Peeling:

Dedykowany jest dla wszystkich rodzajów cer z objawami starzenia, bliznami, nierówną strukturą, jak również dla pań w ciąży, karmiących czy osób które nie mogą stosować peelingów chemicznych.  Zabieg polega na intensywnym masażu skóry specjalnie opracowaną naprawczą recepturą ziołowo - algową zawiera specjalnie wybrane, bardzo czyste zioła, wodorosty, mięte pieprzową, nagietek, melisę, które poprawiają krążenie krwi, rewitalizując skórę, działają przeciwzapalnie. W trakcie procedury stymulowane są głębokie partie skóry do wzmożonej regeneracji oraz przebudowy uszkodzonej skóry. Już po jednej procedurze uzyskujemy efekt pojędrnienia, odświeżania, wygładzenia tekstury skóry. Czas rekonwalescencji około 3 dni.

400 PLN