1

Peelingi medyczne

Polecane zabiegi

Cena


AgePeel:

Intensywna mieszanka kwasów, stymuluje skórę by opóźnić objawy starzenia.

od 300 PLN


BrightPeel:

Mieszanka kwasów. Rozjaśnia, wygładza, niweluje przebarwienia i nierównomierny koloryt skóry.

od 300 PLN


RosaceaPeel:

Mieszanka kwasów dla skór wrażliwych z rumieniem i trądzikiem różowatym. Peeling działa przeciwzapalnie przyczyniając się do redukcji wrażliwości, rumienia czy wyprysków.

od 280 PLN


Eyepeel:

Połączenie peelingu kwasowego dostosowanego do delikatnej skóry okolic oczu oraz odżywczej maski napinającej.

od 230 PLN


Peeling chemiczny / maska terapeutyczna + microcirculation therapy:

Wieloetapowa, zaawansowana procedura terapeutyczna dla osób ze złożonymi problemami skórnymi. Głównym jego zadaniem jest efekt keratolityczny, antyoksydacyjny, przeciwzapalny, rozświetlający, silnie stymulujący skórę do odnowy. Poprzez stymulację mikrokrążenia dochodzi do znacznego dotlenienia tkanek, dzięki czemu skóra odzyskuje blask.

350-400 PLN


Acnepeel:

Intensywna mieszanka kwasów, która skutecznie eliminuje niedoskonałości poprawiając teksturę skóry. Działa bezpośrednio na przyczynę powstawania trądziku i nie dopuszcza do powstawania kolejnych zmian.

od 280 PLN


Yellow peel:

Retinol + witamina C w ekspresowej procedurze przeciwzmarszczkowej. Redukcja stanów zapalnych, poprawa napięcia skóry, wyrównanie tekstury i rozjaśnienie cery. Czas złuszczania 5-10 dni

od 330 PLN


Peeling ferulowy z witaminą C :

Antyoksydacyjna fotoochronna formuła. Zabieg wpływa na skórę antyoksydacyjnie, depigmentująco, odmładzająco, ujędrniająco, odświeżająco, oczyszczająco. Zabieg ma wpływ na procesy prewencji, ochrony i regeneracyji w głębokich warstwach skóry.

od 250 PLN


Ferulac classic:

Wieloskładnikowa formuła, wpływa na skórę odmładzająco, antyoksydacyjnie, depigmentująco, ujędrniająco, złuszczająco, odświeżająco. Pobudza procesy naprawcze w głębokich warstwach skóry. Zabieg z retinolem w składzie, który dodatkowo wzmacnia działanie przeciwzmarszczkowe i depigmentujące. Czas złuszczania około 5 dni.

od 300 PLN


Biorewitalizacja:

Połączenie kwasu TCA z nadtlenkiem wodoru, zabieg ten daje wyjątkowy efekt rewitalizacji skóry, stymuluje produkcję kolagenu i elastyny, skóra staje się odczuwalnie napięta, pory zmniejszone, blizny spłycone. Dodatek kwasu kojowego redukuje przebarwienia.

od 350 PLN


ValenciaPeel:

Kwas ferulowy, witamina C, TCA, kwas salicylowy, to wieloskładnikowa formuła, posiada wszystkie niezbędne właściwości, aby walczyć z objawami fotostarzenia. Zabieg wykańczamy użyciem preparatu z retinolem, który dodatkowo wzmacnia działanie przeciwzmarszczkowe i depigmentujące. Czas złuszczania około 3 dni.

350 PLN