Trądzik / młodzieńczy / dorosłych / różowaty

Polecane zabiegi

Cena


Acnepeel:

Autorska, intensywna mieszanka kwasów, która skutecznie eliminuje niedoskonałości poprawiając teksturę skóry. Działa bezpośrednio na przyczynę powstawania trądziku i nie dopuszcza do powstawania kolejnych zmian.

od 300 PLN


Detox Treatment:

Skuteczna kuracja oczyszczająca, dedykowana skórom normalnym, tłustym, łojotokowym i z zaskórnikami. Efektywnie oczyszcza skórę oraz reguluje wytwarzanie sebum. Zabieg będący alternatywą dla peelingu chemicznego z połączeniem manualnego oczyszczania. Zapewnia natychmiastowe rezultaty oraz długotrwałe korzyści oczyszczające.

od 330 PLN


RosaceaPeel:

Autorska mieszanka kwasów dla skór wrażliwych z rumieniem i trądzikiem różowatym. Peeling działa przeciwzapalnie przyczyniając się do zmniejszenia wrażliwości, rumienia i redukcji wyprysków.

od 300 PLN


XN Acne Rescue Treatment

Przeciwzapalna terapia skóry problematycznej z nawracającymi problemami trądzikowymi, łojotokiem, świądem i pieczeniem. Procedura zabiegowa działa na nadmierne wydzielanie łoju, hiperkeratynizacja, kolonizacja Propionibacterium Acne, pobudzenie miejscowej odpowiedzi immunologicznej. Kompleks Ksantohumolu i laktoferyny wpływa na stabilizację i przywrócenie równowagi prawidłowego mikrobiomu skóry oraz stymuluje procesy naprawcze.

Zabieg 350 PLN


Aquapure + oczyszczanie manualne:

Zabieg oczyszczający zanieczyszczoną skórę. Aquapure usuwa martwe komórki naskórka, oczyszczanie mechaniczne dogłębnie doczyści zawartość porów. Dodatkowo aplikacja specjalistycznych substancji aktywnych o działaniu: oczyszczającym i seboregulującym na długo pozostawi skórę gładką z wyrównaną teksturą.

od 350 PLN


Autorska terapia oczyszczająca skórę:

Wieloetapowy zabieg usuwający niedoskonałości. Połączenie oczyszczania wodorowego z aplikacją peelingów chemicznych dobieranych indywidualnie do problemów skóry zanieczyszczonej.

od 350 PLN


Oczyszczanie manualne w zabiegu:

od 100 PLN