Cera naczyniowa / wrażliwa

Polecane zabiegi

Cena


Ferulac z witaminą C:

Wieloskładnikowa fotoochronna formuła. Zabieg wpływa na skórę antyoksydacyjnie, depigmentująco, odmładzająco, ujędrniająco, odświeżająco, oczyszczająco. Ta intensywna kuracja ma wpływ na procesy regeneracyjne w głębokich warstwach skóry.

od 250 PLN


Rosacea peel + maska terapeutyczna:

Formuła zabiegu została stworzona dla każdego typu skóry szczególnie wrażliwej oraz dla Rosacea i trądziku pospolitego w przebiegu ze stanami zapalnymi. Procedura zabiegu o właściwościach przeciwzapalnych, chroni komórki skóry przed stresem oksydacyjnym indukowanym przez promieniowanie UVA. Hamuje obrzęk skóry spowodowany UVB.

300 - 350 PLN


Microcirculation therapy:

Dotleniający zabieg zwalczający oznaki starzenia. Głównym jego zadaniem jest walka z wolnymi rodnikami tlenowymi, powstającymi na skutek stresu oksydacyjnego oraz działania czynników zewnętrznych. Pozostawia skórę czystą, gładką i promienną. Stanowi świetną propozycję zabiegu bankietowego, przed ważnym wyjściem lub wydarzeniem, oraz dla kobiet w ciąży i karmiących.

od 250 PLN


RosaceaPeel:

Autorska mieszanka kwasów dla skór wrażliwych z rumieniem i trądzikiem różowatym. Peeling działa przeciwzapalnie przyczyniając się do zmniejszenia wrażliwości, rumienia i redukcji wyprysków.

od 280 PLN