Cellulit/wyszczuplenie/ujędrnienie ciała

Polecane zabiegi

Cena


Mezoterapia igłowa NOWOŚĆ:

Procedura śródskórnej iniekcji preparatu z koktajlem substancji ze składnikami nawilżającymi, regeneracyjnymi, pobudzającymi produkcję kolagenu i elastyny. Dzięki iniekcji maksymalnie zwiększamy dostępność składników aktywnych co przekłada się na wzrost napięcia i zagęszczenia skóry, nawilżenie, redukcję zmarszczek i blizn, rewitalizację.

cena uzależniona od partii ciała
i indywidualnych procedur
800-1500 PLN


LipoLaser:

Zabieg zmniejszający tkankę tłuszczową za pomocą zimnego światła lasera. Redukuje zawartość komórek tłuszczowych oraz ich objętość nie uszkadzając sąsiednich tkanek i naczyń krwionośnych.

pakiet 5 zabiegów na 1 partię ciała 500 PLN


LipoLaser + mezoterapia bezigłowa + mikroprądy:

Bezbolesny zabieg wyszczuplająco - ujędrniający. Efekt wyszczuplający dzięki zaawansowanym technologiom dwóch maszyn Hi-Tech. LipoLaser zmniejsza objętość komórek tłuszczowych. Mezoterapia transportuje substancje ujędrniające do głębszych warstw skóry, mikroprądy ujędrniają.

pakiet 5 zabiegów na 1 partię 800 PLN


Mezoterapia mikroigłowa DERMAPEN™4:

Transport substancji aktywnych w kontrolowanym intensywnym nakłuwaniu skóry przy pomocy specjalnego pena wyposażonego w mikroigły, które wytwarzają w naskórku „kanały”, przez które substancje aktywne zawarte w preparacie przedostają się w głąb skóry. Intensywna kuracja dla osób z bardzo zwiotczałą skórą biustu lub posiadającym rozstępy czy cellulit.

Cena ustalana indywidualnie. Od 800 PLN / zabieg